عوارض استفاده از دستگاه لارجر باکس چیست ؟

0
عوارض استفاده از دستگاه لارجرباکس چیست ؟

خرید لارجر باکس اصل,خرید دستگاه لارجر باکس,لارجر باکس اصل,آموزش استفاده از لارجر باکس,آموزش تصویری استفاده از لارجر باکس,لارجر باکس,عوارض استفاده از لارجر باکس,عوارض استفاده از دستگاه لارجرباکس چیست ؟

همانطور که میدانید از زمان اختراع دستگاه لارجرباکس که اولین بار توسط یک پزشک اسپانیایی بود تاکنون هیچگونه عوارضی از این دستگاه گزارش نشده است. در این مقاله سعی میکنم در مورد عوارض احتمالی لارجرباکس برایتان بنویسم :

قبل از هرچیزی این را توضیح بدهم که چرا میگوییم لارجرباکس عوارض ندارد بعد عوارض احتمالی آن را برای شما لیست کرده ام .

صادقانه بگویم : “لارجر باکس هیچگونه عوارضی ندارد” همین!
اما یک نکته همیشه در استفاده از هر چیزی وجود داره . بزارید با ۲ مثال بیشتر توضیح بدم :
۱٫ خواب برای بدن بسیار مفید است و هیچ کس تا به امروز عوارضی برای خوابیدن پیدا نکرده و نخواهد کرد. اما اگر بیش از حد زیاد بخوابید (زیاده روی کنید) هزاران عوارض جسمی و روحی برای شما ایجاد میکند. از جمله : خستگی ، کوفتگی ، کسل شدن ، حتی زخم بستر گرفتن و اینکه از لحاظ روحی فرد دچار افسردگی میشود. و هزاران مشکل دیگر که لازم به توضیح نیست…..
۲٫خوردن آب برای بدن بسیار مفید است . اما آب خوردن زیاد باعث کم هوشی و کند ذهنی میشود.

خلاصه بگویم : هرچیزی باید بر اساس نیاز و به دور از زیاده روی استفاده شود. در غیر اینصورت بهترین چیز هم که باشد عوارضی را در پی خواهد داشت.

حالا به چند مورد از زیاده روی هایی که باعث ایجاد عوارض ناشی از استفاده ناصحیح از لارجرباکس میشود به صورت زیر است اشاره میکنم:

۱٫ آسیب رساندن به کلاهک آلت:

در صورتی که لوله/تسمه سفت کننده سر دستگاه (پشت کلاهک) بیش از حد سفت شود از رسیدن خون به بافت کلاهک آ.ل.ت جلوگیری می کند و ممکن است در صورت طولانی شدن مدت استفاده در بافت کبودی و درد ایجاد کند.
اگر در اثر عدم استفاده صحیح از این دستگاه دچار چنین مشکلی شدید توصیه میکنم چند روز از دستگاه استفاده نکنید و پس از بهبودی مجددا شروع به استفاده کنید.

۲٫ آسیب به بافت اسفنجی بدنه آ.ل.ت :

در دفترچه دستگاه برای اندازه گیری اولیه طول دستگاه توضیحاتی داده شده مبنی بر اینکه دستگاه را از حالت نعوظ کامل (سفتی کامل) باید ۴ سانت کوتاه تر تنظیم کنید. بسیاری از افراد فکر میکنند چون نام این دستگاه کشنده آلت است باید بافت را تحت کشش زیادی بگذارد که این یک تصور اشتباه است. این افراد خودسرانه طول دستگاه را بیشتر از اندازه آ.ل.ت خود تنظیم میکنند و این باعث ایجاد عوارضی خواهد شد.
توصیه میکنم هیچوقت خودسرانه عجله نکنید. در صورت استفاده ناصحیح و احساس درد در آلت خود توصیه میکنم تا بهبودی کامل آ.ل.ت (حدود ۱ هفته) از دستگاه استفاده نکنید و پس از آن مجددا بر اساس اصول ذکر شده در دفترچه دستگاه از آن استفاده کنید.

۳٫ احساس درد در ناحیه بیضه ها :

تاکنون هیچگونه عوارضی مبنی بر درد در ناحیه بیضه ها گزارش نشده است. اما چنانچه از شلوار تنگ استفاده میکنند بهتر است شلوارهای با فاق بلندتر بپوشید تا در زمان استفاده از دستگاه راحت تر باشید. در صورت احساس درد ممکن است شما واریس بیضه (واریکوسل) داشته باشید که در این حالت توصیه میکنم تا درمان کامل واریکوسل و گذشت مدت ۶ ماه از جراحی بیضه این دستگاه را استفاده نکنید. پس از طی این مدت میتوانید شروع به استفاده از این دستگاه کنید. این دستگاه هیچگونه عوارضی بر روی بیضه ندارد.

۴٫ اثرات و عوارض استفاده از مگنت و احتمال ناباروری :

عده از افراد همیشه سئوال میکنند که آیا وجود مگنت یا همان آهنربای پزشکی که پشت دستگاه وجود دارد ممکن است موجب ناباروری شود ؟ جواب پزشکان و متخصصان ارولوژیست این است که به دلیل طراحی علمی این دستگاه و میدان مغناطیسی مگنت ها که در حدود ۳ میلی متر میباشد ، فاصله زیادی تا بیضه ها دارد و در هیچ شرایطی اصلا باعث عوارض نخواهد شد.
مگنت ها باعث افزایش سرعت خون در بدنه آلت شده و دوره درمان را کاهش میدهد. با خیال راحت میتوانید از مدلهای پیشرفته مگنتی این دستگاه استفاده کنید.

دوباره یادآوری میکنم استفاده از دستگاه لارجرباکس هیچگونه عوارضی ندارد و میتوانید با خیال راحت این دستگاه را خریداری و استفاده کنید. این دستگاه مورد تایید جامعه پزشکان ارولوژیست در سراسر دنیا و از جمله کشور عزیزمان ایران میباشد. این دستگاه دارای مجوز از اداره کل تجهیزات پزشکی ایران و همچنین وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ایران میباشد و ۱۰۰% تست شده و معتبر میباشد.

 

مدلهای مختلف دستگاه لارجرباکس :

به طور کلی ۳ مدل لارجر باکس در بازار موجود است.
۱٫ لارجرباکس ساده : این دستگاه پایه های پیچی دارد و افزایش طول پایه ها با باز کردن پیچهای طرفین امکانپذیر است. علت نامگذاری آن به عنوان ساده نداشتن مگنت میباشد. دوره درمان در این دستگاه طولانی بوده و اکثر افراد به دلیل کند بودن نتیجه گیری طول درمان را رها کرده و دیگر از دستگاه استفاده نمیکنند.

۲٫ لارجرباکس مگنتی : همه مشخصات این دستگاه مانند دستگاه لارجرباکس ساده میباشد با این تفاوت که این پکیج ها شامل مگنت پزشکی هستند. وجود مگنت ها باعث سرعت نتیجه گیری شده و فرد رضایت بیشتری از استفاده دستگاه خواهد داشت. معمولا بیش از ۹۰% مشتریان از نتایج سریع این دستگاه رضایت خود را اعلام کردند.

۳٫ لارجرباکس پکیج طلایی – دستگاه پرواکستندر : در این دستگاه علاوه بر بهبود کیفیت و جنس دستگاه ، دستگاه مگنتی بوده و سرعت نتیجه آن بسیار بالاست . تفاوت این دستگاه با دو دستگاه قبلی در پایه های دستگاه است که افزایش طول آن توسط پین ها (قطعات کوچکی برای افزایش/کاهش طول دستگاه که بر روی هم قرار میگیرد) انجام میگیرد. فنر این دستگاه در پایه آن تعبیه شده و طراحی کشش فنر بسیار دقیق تر از ۲ مدل قبل محاسبه شده ، بنابراین فرد علاوه بر خرید یک دستگاه با کیفیت تر ، نتایج بهتری نیز خواهد گرفت.

 

این سایت صرفا جهت راهنمایی و آگاهی شما ایجاد شده است. و فروش این دستگاه را نداریم.
لطفا سئوال نفرمایید. باتشکر

 

بزرگ کردن آلت , بزرگ کردن آلت تناسلی , بزرگ کردن الت , بزرگ کردن الت تناسلی , لارجر باکس چیست , لارجر باکس , لارجرباکس , لاجر باکس , لارجر باکس اصل , خرید لارجر باکس , لارجر باکس طلایی , لاجرباکس , لارجر , دستگاه لارجر باکس , قیمت لارجر باکس , لارجر باکس ارزان , خرید لارجر باکس طلایی , قیمت لارجر باکس طلایی , پکیج لارجر باکس طلایی , لارجر باکس , خرید لارجرباکس , لارجرباکس , فروش لارجر باکس , خرید دستگاه لارجر باکس , خرید اینترنتی لارجر باکس , خرید لارجر باکس اصل , خرید پستی لارجر باکس , عوارض دستگاه لارجرباکس, خرید دستگاه اکستندر مگنت دار , خرید دستگاه اکستندر , دستگاه اکستندر , اکستندر , خرید اکستندر , اکستندر مگنت دار , دستگاه وکیوم آقایان , وکیوم مردانه , دستگاه وکیوم مردانه , دستگاه وکیوم

تاثیر لارجر باکس,لارجرباکس طلایی,نمایندگی لارجر باکس,بزرگ کردن الت,بزرگ کردن الت تناسلی,دستگاه اکستندر مگنت دار,تجربه استفاده از لارجر باکس

نظر خود را بیان کنید