پرسش و پاسخ دستگاه لارجر باکس افزایش سایز آقایان

0
سئوالات و پرسشهای در زمان استفاده از پکیج های لارجر باکس

استفاده از لارجر باکس,قیمت لارجر باکس طلایی,فروش لارجر باکس,پکیج لارجر باکس,لارجر باکس اسپانیا

سئوالاتی که حین استفاده از دستگاه لارجر باکس برای شما پیش خواهد آمد :

۱) سئوال : آیا مشاوره با یک پزشک متخصص قبل از شروع به استفاده از دستگاه لارجر باکس لازم است ؟
پاسخ : اکثر پزشکان ایرانی به دلیل اطلاعات علمی پایین ممکن است با این دستگاهها آشنا نباشند و معمولا میخواهند بیمار خود را با روشهای سنتی مانند عمل جراحی و… درمان کنند. بنابراین توصیه میشود در صورت نیاز به مشاوره و تجویز پزشک با پزشکان جوان و دارای اطلاعات علمی بالا صحبت کنید.

۲) سئوال : اگر پس از رسیدن به نتیجه دلخواه و افزایش طول آلـ.ــ.ت ، باز هم باز دستگاه استفاده کنیم چه اتفاقی میآفتد ؟
پاسخ : کمی دیگر هم به طول آلـ.ــ.ت میتوان اضافه کرد ، اما این افزایش طول و قطر در مدت زمان بیشتری نسبت به دوره اول درمان ایجاد خواهد شد. مثلا اگر در دوره اول طی ۲ ماه شما ۴ سانت نتیجه گرفتید در دوره دوم استفاده ، طی ۲ ماه ممکن است ۱ سانت نتیجه بگیرید.

۳) سئوال : آیا ممکن است که اصلا” هیچ افزایش طولی صورت نگیرد یا مقدار آن بسیار اندک باشد ؟
پاسخ : خیر ، طبق آمارهای سراسر دنیا ، احتمال عدم موفقیت در افزایش طول فقط ۲٫۵ درصد است .

۴) سئوال : مدت زمان استفاده و استراحت دستگاه لارجرباکس چگونه است ؟
پاسخ : این دستگاه باید روزی ۴ تا ۸ ساعت پوشیده شود . البته میتوان این زمان را بیشتر کرد . توصیه ما این است که هر ۲ ساعت یکبار به بافت آلـ.ــت استراحت داده شود و دستگاه از روی آلـ.ــت برداشته شود . این زمان مناسبی برای استفاده از توآلـ.ــت است . ضمنا” لازم نیست از جدول زمانی خیلی دقیقی پیروی کنید ، زیرا زمان تناوب به حساسیت فرد بستگی دارد .

۵) سئوال : اگر یک روز از دستگاه استفاده نکنیم چه میشود ؟
پاسخ : هیچ مشکلی پیش نمیآید .

۶) سئوال : پس از اتمام دوره ، آیا باز هم باید به استفاده از دستگاه ادامه دهم تا به حداکثر افزیش طول آلـ.ــت برسیم ؟
پاسخ : خیر , این کار لازم نیست زیرا حداکثر افزایش طول آلـ.ــت طی همان دوره صورت میگیرد هرچند که استفاده بیشتر بازهم موثر است ولی نه به اندازه تاثیرات قبلی..

۷) سئوال : آیا دستگاه دارای دفترچه و CD تصویری آموزشی به زبان فارسی هست ؟
پاسخ : بلی , دستگاه دارای دفترچه , کاتالوگ کامل و CD تصویری آموزشی به زبان فارسی نیز میباشد که به همراه محصول تقدیم شما عزیزان میگردد .

 

جهت اطمینان بیشتر میتوانید با پزشک خود در مورد استفاده از این دستگاه مشورت کنید. البته توصیه میکنم از پزشکان مجرب که اطلاعات به روز شده ای دارند پرس و جو کنید.

این مطلب یک متن آموزشی بود تا شما را با پکیج های دستگاه افزایش سایز لارجرباکس بیشتر آشنا کنم. برای دریافت اطلاعات بیشتر مطالب سایت را دنبال کنید. در ادامه قصد دارم مطالب بیشتر و دقیق تری راجع به این دستگاه فوق العاده عالی صحبت کنم. این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و استفاده تجاری از آن حتی با ذکر منبع مجاز نمیباشد.

مدلهای مختلف دستگاه لارجرباکس :

به طور کلی ۳ مدل لارجر باکس در بازار موجود است.
۱٫ لارجرباکس ساده : این دستگاه پایه های پیچی دارد و افزایش طول پایه ها با باز کردن پیچهای طرفین امکانپذیر است. علت نامگذاری آن به عنوان ساده نداشتن مگنت میباشد. دوره درمان در این دستگاه طولانی بوده و اکثر افراد به دلیل کند بودن نتیجه گیری طول درمان را رها کرده و دیگر از دستگاه استفاده نمیکنند.

۲٫ لارجرباکس مگنتی : همه مشخصات این دستگاه مانند دستگاه لارجرباکس ساده میباشد با این تفاوت که این پکیج ها شامل مگنت پزشکی هستند. وجود مگنت ها باعث سرعت نتیجه گیری شده و فرد رضایت بیشتری از استفاده دستگاه خواهد داشت. معمولا بیش از ۹۰% مشتریان از نتایج سریع این دستگاه رضایت خود را اعلام کردند.

۳٫ لارجرباکس پکیج طلایی – دستگاه پرواکستندر : در این دستگاه علاوه بر بهبود کیفیت و جنس دستگاه ، دستگاه مگنتی بوده و سرعت نتیجه آن بسیار بالاست . تفاوت این دستگاه با دو دستگاه قبلی در پایه های دستگاه است که افزایش طول آن توسط پین ها (قطعات کوچکی برای افزایش/کاهش طول دستگاه که بر روی هم قرار میگیرد) انجام میگیرد. فنر این دستگاه در پایه آن تعبیه شده و طراحی کشش فنر بسیار دقیق تر از ۲ مدل قبل محاسبه شده ، بنابراین فرد علاوه بر خرید یک دستگاه با کیفیت تر ، نتایج بهتری نیز خواهد گرفت.

این سایت صرفا جهت راهنمایی و آگاهی شما ایجاد شده است. و فروش این دستگاه را نداریم.
لطفا سئوال نفرمایید. باتشکر

طرز استفاده از لارجر باکس,نحوه استفاده از لارجر باکس,پکیج لارجر باکس طلایی,طرز استفاده لارجر باکس,طریقه استفاده از لارجر باکس,روش استفاده از لارجر باکس

بزرگ کردن آلت , بزرگ کردن آلت تناسلی , بزرگ کردن الت , بزرگ کردن الت تناسلی , لارجر باکس چیست , لارجر باکس , لارجرباکس , لاجر باکس , لارجر باکس اصل , خرید لارجر باکس , لارجر باکس طلایی , لاجرباکس , لارجر , دستگاه لارجر باکس , قیمت لارجر باکس , لارجر باکس ارزان , خرید لارجر باکس طلایی , قیمت لارجر باکس طلایی , پکیج لارجر باکس طلایی , لارجر باکس , خرید لارجرباکس , لارجرباکس , فروش لارجر باکس , خرید دستگاه لارجر باکس , خرید اینترنتی لارجر باکس , خرید لارجر باکس اصل , خرید پستی لارجر باکس , عوارض دستگاه لارجرباکس, خرید دستگاه اکستندر مگنت دار , خرید دستگاه اکستندر , دستگاه اکستندر , اکستندر , خرید اکستندر , اکستندر مگنت دار , دستگاه وکیوم آقایان , وکیوم مردانه , دستگاه وکیوم مردانه , دستگاه وکیوم

نظر خود را بیان کنید