بزرگ شدن سینه خانمها

0

روش های بزرگ شدن سینه خانم ها

بزرگ شدن سینه,بزرگ شدن سینه با ورزش,بزرگ شدن سینه در بارداری,بزرگ شدن سینه خانمها,دستگاه وکیوم سینه,بزرگ کردن سینه,افزایش سایز سینه ها,روشهای بزرگ شدن سینه زنان,راههای بزرگ شدن سینه,

بیشتر بانوان تمایل دارن سینه های بزرگ و ظاهر بهتری داشته باشند و بخاطر همین خواسته از روشهای بزرگ کردن سینه استفاده میکنند. شاید شما هم یکی از آنها باشید. مقاله زیر حتما به شما اطلاعات خوبی راجع به راههای افزایش سایز سینه خواهد داد. در این مقاله سعی خواهیم کردن کاربردی ترین راههای بزرگ شدن سینه زنان به روش طبیعی را آموزش دهیم. برای بزرگ شدن سینه باید راههای بزرگ کردن سینه را بشناسید و به آنها عمل کنید.

اگر بزرگ شدن سینه ها برای شما به یک آرزو تبدیل شده …..
بهترین روش بزرگ شدن سینه استفاده از دستگاه وکیوم سینه میباشد.
راحت ترین و کم هزینه ترین روش بزرگ کننده سینه استفاده از این دستگاه پزشکی است.
این دستگاه بهترین راه و روش بزرگ کردن سینه و ۱۰۰% تضمینی میباشد.

با استفاده از دستگاه وکیوم سینه در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

دستگاه وکیوم سینه
یک دستگاه علمی و تاثیرگذار با کارآیی ۱۰۰% تضمینی برای بزرگ شدن سینه میباشد. این دستگاه شامل ۲ کاپ (کاسه ای شکل) با سایزهای کوچک و بزرگ است.(سایز کاپ ها مناسب برای همه سایزهای سینه طراحی شده است) و یک پمپ دستی که به کاپ ها وصل شده و وقتی پمپ کنید ، هوای درون کاپ خارج شده و سینه را به درون کاپ مکش میکند. با مکش سینه ها ، جریان خون در بافت سینه ها جریان پیدا کرده و هورمون های استروژن و پروژسترون بیشتری به سینه ها خواهد رسید. همچنین به دلیل تحریک و فاصله بین سلولهای بافت سینه ، عمل تکثیر سلولی و رشد بافت اتفاق خواهد افتاد.

استفاده از خوراکی های طبیعی

هورمون استروژن در زنان باعث رشد سینه ها میشود پس برای بزرگ کردن سینه ها باید ترشح این هورمون بیشتر شود. سویا، کنجد، رازیانه ، هویج ، شیرین بیان ، جو، سیب زمینى یام و… موجب تحریک و ترشح هورمون استروژن در زنان مى شوند.

ویتامین E افزایش دهنده سایز سینه

ویتامین ای,افزایش سایز سینه,بزرگ کردن سینه,بزرگ کننده سینه

ویتامینEیک تنظیم کننده هورمونى است که موجب افزایش ترشح هورمون هاى تخمدان ها مى شود و سطح استروژن خون را ثابت نگه مى دارد.

عرقیات افزایش دهنده سایز سینه

همچنین میتوان از عرق رازیانه یا عرق شوید و عرق گل همیشه بهار که حاوی هورمون زنانه هستند مصرف کرد این عرقیات باعث تنظیم قاعدگی هم میشود .
عرقیات مذکور را نباید همزمان با داروهای شیمیایی استفاده کرد و عرق رازیانه را هم بهتر است یک هفته در میان استفاده کرد!

استفاده از روغن ها و کرمهای افزایش سایز سینه

یکی از بهترین محصولات جهت بزرگ کردن سینه کرمهای طبیعی دکتر جیمز و بخصوص روغن خراطین میباشد. این روغنها در طب سنتی بسیار تاکید شده و نتایج خوبی را به اثبات رسانده است.

استفاده از دستگاه وکیوم سینه برای بزرگ کردن سینه

یکی از بهترین روشهای افزایش سایز سینه استفاده از بادکش سینه (وکیوم سینه – پمپ سینه) میباشد. این روش که بر اساس اصل طبی مکش عمل میکند ، بافت را مکیده و رگها را باز کرده تا جریان خون بیشتری به بافت سینه هدایت شود. افزایش خون باعث ورود میزان بیشتری هورمون زنانه شده و بطور طبیعی بافت سینه افزایش سایز خواهد داد. اگر واقعا میخواهید با هر سایز سینه به سایز ۸۵ برسید حتما یک دستگاه وکیوم سینه خریداری کنید.

ماساژ سینه در حالت خوابیده

یکی از روشهای موثر که به ب زرگ شدن پستان ها کمک می کند ماساژ آنها است. برای بزرگ کردن سینه در این روش شما باید سوتین خود را باز کرده و پستانهایتان را آزاد کنید و کاملاْ به حالت افقی قرار بگیرید، (بهترین حالت وقتی است که شب می خواهید بخوابید) سپس کف دستان خود را یعنی کف دست راست را روی پستان راست و کف دست چپ خود را روی پستان چپ بگذارید و به آرامی شروع به مالیدن پستانها کنید به طوریکه دو پستان را در جهت مخالف با یکدیگر و خیلی آهسته و آرام حرکت دهید و بمالید. می توانید هر شب ۱۰ الی ۱۵ دقیقه این عمل را انجام دهید و در مدت تقریباْ کوتاهی مثل ۶ ماه نتیجه مطلوب آنرا مشاهده کنید که روشی خوب و موثر در عین حال بی خرج و زحمت است. البته روش های علمی و پیشرفته جدید مانند استفاده از دستگاه وکیوم تاثیر بالایی داشته و زودتر نتیجه می دهد.

 

استفاده از پمپ وکیوم سینه بهترین روش بزرگ کردن سینه که مزایای زیر را دارد:

۱) افزایش سایز و بزرگ کردن دائمی سینه

۲) سفت کننده و فرم دهنده سینه

۳) زیباکننده نوک پستان

۴) پیشگیری از بروز سرطان سینه

۵) نتایج دائمی و بدون بازگشت

۶) استفاده آسان و راحت

روشهای بزرگ شدن سینه,بزرگ کردن سینه,بزرگ کننده سینه

بصورت خلاصه ، دستگاه وکیوم سینه یکی از بهترین راههای بزرگ کردن سینه در زنان است . اکثر خانمهایی که به دنبال روشهای برای بزرگ کردن سینه خود هستند از این محصول استفاده کرده و آن را به دیگران توصیه می‌کنند.
استفاده از وکیوم سینه از جمله بهترین روشهای بزرگ شدن سینه است که به هیچ عنوان با جراحی سینه و یا قرصهای افزایش دهنده سایز سینه موجود در بازار قابل مقایسه نیست. اثرات دستگاه وکیوم سینه دائمی و بدون بازگشت است.
استفاده از این دستگاه شما را نیز شگفت زده خواهد کرد.

مدت زمان استفاده روزانه چقدر است ؟
استفاده از این دستگاه وکیوم سینه بسیار ساده و آسان میباشد. روزانه تنها نیاز به ۲۰ دقیقه وقت آزاد دارد. (هر سینه ۱۰ دقیقه)
اگر دستگاه را با کرم سینه مخصوص دریافت کردید ، کرم را بر موضع بزنید و ۵ دقیقه سینه ها را بصورت چرخشی ماساژ دهید.

دستگاه وکیوم سینه چقدر تاثیر دارد ؟
اکثر خانمها مشتاقانه از دستگاه وکیوم سینه استفاده میکنند و نتایج زیر را بدست می آورند :
هفته اول : مشاهده نتایج اولیه (تغییر در حالت بافت سینه)
هفته دوم تا هفته چهارم (ماه اول) : افزایش یک سایز در سینه (مثلا از سایز ۶۵ به سایز ۷۰ میرسد)
هفته پنجم تا هفته هشتم (ماه دوم) : افزایش سایز سینه ( از سایز ۷۰ به سایز ۷۵)
هفته نهم تا دوازدهم (ماه سوم) : افزایش سایز سینه از ۷۵ به سایز ۸۰
*: دوره درمان کامل ، و رسیدن به نتایج دلخواه شما ، حدود ۳ ماه طول خواهد کشید.

روشهای بزرگ کردن سینه, افزایش سایز سینه,بزرگ کردن سینه,بزرگ کننده سینه

آیا دستگاه وکیوم سینه تضمینی است ؟
در بین تمامی محصولات موجود در دنیا ، تنها راه قطعی و تضمینی جهت بزرگ کردن سینه ، استفاده از دستگاه وکیوم سینه میباشد. اکثر خانمهایی که از این محصول استفاده کرده اند، رضایت خود را اعلام کرده و این محصول را به دیگر خانمها توصیه میکنند.
*: استفاده از این دستگاه در وقت و هزینه شما صرفه جویی خواهد کرد و شما یکبار برای همیشه به سینه هایی با سایز خوب و خوش فرم دست پیدا خواهید کرد.

روش های خرید :
۱٫ واریز وجه به حساب : در این روش کالا ۲ روزه و رایگان به دست شما خواهد رسید. راه بسیار آسان و مطمئنی هست . از همه بابت خیالتون راحت باشه . هدف ما اطمینان شما و رضایت مشتریان عزیز است. ما میخواهیم شما از خدمات ما راضی باشید و ما را به دوستان و آشنایانتان معرفی کنید.

۲٫ اول تحویل بگیرید و سپس پرداخت کنید : عزیزان در تمامی نقاط ایران می توانید ابتدا سفارش را تحویل بگیرید و سپس وجه آن را به مامور پست پرداخت کنید. هزینه پست به عهده خریدار

۳٫ تحویل با پیک موتوری : در شیراز و تهران امکان دریافت بسته ها بصورت فوری توسط پیک موتوری فراهم شده است. نصف هزینه پیک به عهده خریدار

قیمت دستگاه وکیوم سینه درجه ۲ روناس طب : ۴۵٫۰۰۰ تومان میباشد.
قیمت دستگاه وکیوم سینه درجه ۱ روناس طب (با هولوگرام و پلمب درب قوطی+ضمانت نامه) : ۶۰٫۰۰۰ تومان میباشد.
قیمت دستگاه وکیوم سینه درجه ۱ + روغن خراطین ۳۰ میل تارگت : ۱۰۰٫۰۰۰ تومان میباشد.
هم دستگاه وکیوم سینه و هم روغن خراطین تارگت بصورت ۱۰۰% تضمینی میباشد و بسیار تاثیرگذار است.

برای خرید محصول روی گزینه زیر کلیک کنید و فرم سفارش را پرکنید.
یا با شماره مشاور خرید وکیوم سینه تماس بگیرید.
(پاسخگویی شبانه روزی – بهترین ساعت تماس از ۸ صبح الی ۱۶ بعدازظهر)

(در صورت سفارش از طریق دکمه زیر ، کمتر از ۱۲ ساعت با شما تماس می گیریم)
جهت خرید تماس بگیرید,بزرگ کردن سینه,بزرگ کننده سینه
 

بزرگ کردن سینه , راه های بزرگ شدن سینه , روش بزرگ کردن سینه , روش های بزرگ کردن سینه , روشهای بزرگ شدن پستانها , بزرگ شدن سینه , راههای بزرگ شدن پستانها , راه های بزرگ کردن سینه , روش بزرگ کردن سینه , دستگاه وکیوم سینه , وکیوم سینه , دستگاه وکیوم زنانه , دستگاه بزرگ کننده سینه , بادکش سینه , دستگاه وکیوم سینه , دستگاه بزرگ کننده سینه , وکیوم سینه , وکیوم سینه ها , بادکش سینه , وکیوم سینه , خرید دستگاه وکیوم سینه , بزرگ کردن سینه , بزرگ کردن سینه , سینه بزرگ

نظر خود را بیان کنید

14 − 10 =