بزرگ کردن سینه | سفت کردن سینه | بزرگ شدن پستان

0

بزرگ کردن سینه | راههای بزرگ کردن سینه | روش بزرگ کردن سینه

سینه های بزرگ,بزرگ شدن پستان,بزرگ کردن سینه,بزرگ کردن پستان,دستگاه بزرگ کننده سینه,روشهای بزرگ کردن سینه,افزایش سایز سینه,راه های بزرگ کردن سینه,سینه بزرگ کردن,بزرگ کردن سینه با ورزش,بزرگ کردن سینه به روش طبیعی,بزرگ کردن سینه بدون عمل جراحی,بزرگ کردن سینه با گیاهان دارویی,بزرگ کردن سینه های کوچک,بزرگ کردن سینه بدون جراحی,بزرگ کردن سینه با طب سوزنی,بزرگ کردن سینه با تزریق چربی,بزرگ شدن سینه در مردان

این روزها اکثر دختران و زنان از کوچکی سینه ها خود نگرانند و بیشتر آنها اعتماد به نفس خود را از دست داده و در یک جمع زنانه هم نمیتوانند لباس خود را در بیاورند. به دلیل تغییرات ژنتیکی و مواد غذایی شیمیایی اکثر دختران دارای سینه هایی کوچک و رشد نیافته هستند. و به جرات میتوان گفت بزرگترین آرزوی هر دختر خوش تیپی ، بزرگ کردن سینه ها میباشد.
اکثر دختران خوش لباس و جویای زیبایی ، وقتی لباس گران قیمت خود را میپوشند تنها یک کمبود احساس میشود و آن هم سینه هایی خوش فرم و زیباست که به لباس و اندام آنها زیبایی دوچندانی بدهد.

برخی از خانمها پس از ازدواج اهمیت سایز سینه برای داشتن یک رابطه خوب با همسر را درک میکنند و به فکر چاره ای برای بزرگ کردن سینه خود می‌گردند.
در بین همه راههای افزایش سایز سینه تنها یک راه قطعی برای بزرگ کردن سینه ها ، بدون عوارض ، کم هزینه و سریع وجود دارد و آن هم استفاده از دستگاه وکیوم سینه میباشد.
سینه ها و کلا اندام یک خانم هم برای او و هم برای افرادی که او را میبینند بسیار مورد توجه میباشد و دیده میشود که افرادی که سینه های بزرگ و خوش فرم دارند میتوانند از بهترین لباسها استفاده کرده و عموما از اندام مناسبی برخوردارند. معمولا اکثر خانمها به دنبال داشتن اینچنین سینه هایی هستند. بزرگ کردن سینه راههای مختلفی دارد که بهترین آن استفاده از همین دستگاه وکیوم سینه است.

دستگاه وکیوم سینه چیست و چه کاربردی دارد ؟ (پمپ بزرگ کننده سینه)

وکیوم سینه یک دستگاه جهت بزرگ کردن سینه طبیعی هست که به عنوان بهترین انتخاب برای افزایش سایز سینه ها/strong> وجود دارد. پمپ سینه یا وکیوم سینه دستگاهی است که حجم بسیار کمی را اشغال می‌کند و استفاده از آن هیچگونه عوارضی ندارد. این دستگاه اصلا با روشهای دیگر مانند قرص افزایش سایز سینه و یا کرمهای افزایش سایز سینه قابل مقایسه نیست.

دستگاه بزرگ کننده سینه/a> (وکیوم سینه) تشکیل شده از ۲ کاپ شیشه ای با سایز کوچک و بزرگ (قابل استفاده برای خانمها با سایز سینه های مختلف) ، یک شیلنگ رابط و یک پمپ دستی میباشد.

روشهای بزرگ کردن سینه, افزایش سایز سینه,بزرگ کردن سینه,بزرگ کننده سینه

روش کار به این صورت است که کاپ شیشه ای که متناسب سایز سینه شماست را روی سینه قرار می‌دهید و پمپ بزنید. پس از ۶-۷ بار پمپ کردن سینه ها در کاپ رفته و خون تمام بافت سینه را اشغال خواهد کرد. جریان خون در بافت سینه باعث ورود مواد غذایی برای بافت سازی و همچنین استروژن و پروژسترون طبیعی شده و از این طریق به رشد چشمگیر سینه های شما کمک می‌کند.
این کار را به مدت ۱۵ دقیقه در روز انجام دهید. پس از کمتر از یک هفته شاهد افزایش سایز سینه خود خواهید بود . همین روند را به مدت ۲ ماه ادامه دهید تا به نتیجه دلخواه خود برسید.
توجه داشته باشید استفاده از دستگاه وکیوم سینه در مقایسه با کرم افزایش سایز سینه و قرص افزایش سایز سینه کمی زمانبر است. اما در مقایسه با دو روش ذکر شده نتیجه فوق العاده بهتر و سریعتری دارد.

استفاده از پمپ وکیوم سینه فواید زیر را دارد:

۱) افزایش سایز و بزرگ کردن دائمی سینه

۲) سفت کننده و فرم دهنده سینه

۳) زیباکننده نوک پستان

۴) پیشگیری از بروز سرطان سینه

۵) نتایج دائمی و بدون بازگشت

۶) استفاده آسان و راحت

روشهای بزرگ شدن سینه,بزرگ کردن سینه,بزرگ کننده سینه

بصورت خلاصه ، دستگاه وکیوم سینه یکی از بهترین راههای بزرگ کردن سینه در زنان است . اکثر خانمهایی که به دنبال روشهای برای بزرگ کردن سینه خود هستند از این محصول استفاده کرده و آن را به دیگران توصیه می‌کنند.
استفاده از وکیوم سینه از جمله بهترین روشهای بزرگ شدن سینه است که به هیچ عنوان با جراحی سینه و یا قرصهای افزایش دهنده سایز سینه موجود در بازار قابل مقایسه نیست. اثرات دستگاه وکیوم سینه دائمی و بدون بازگشت است.
استفاده از این دستگاه شما را نیز شگفت زده خواهد کرد.

مدت زمان استفاده روزانه چقدر است ؟
استفاده از این دستگاه بسیار ساده و آسان میباشد. روزانه تنها نیاز به ۲۰ دقیقه وقت آزاد دارد. (هر سینه ۱۰ دقیقه)
اگر دستگاه را با کرم سینه مخصوص دریافت کردید ، کرم را بر موضع بزنید و ۵ دقیقه سینه ها را بصورت چرخشی ماساژ دهید.

دستگاه وکیوم سینه چقدر تاثیر دارد ؟
اکثر خانمها مشتاقانه از دستگاه بزرگ کردن سینه استفاده میکنند و نتایج زیر را بدست می آورند :
هفته اول : مشاهده نتایج اولیه (تغییر در حالت بافت سینه)
هفته دوم تا هفته چهارم (ماه اول) : افزایش یک سایز در سینه (مثلا از سایز ۶۵ به سایز ۷۰ میرسد)
هفته پنجم تا هفته هشتم (ماه دوم) : افزایش سایز سینه ( از سایز ۷۰ به سایز ۷۵)
هفته نهم تا دوازدهم (ماه سوم) : افزایش سایز سینه از ۷۵ به سایز ۸۰
*: دوره درمان کامل ، و رسیدن به نتایج دلخواه شما ، حدود ۳ ماه طول خواهد کشید.

آیا دستگاه وکیوم سینه تضمینی است ؟
در بین تمامی محصولات موجود در دنیا ، تنها راه قطعی و تضمینی بزرگ کردن سینه و سفت کننده سینه ، استفاده از دستگاه وکیوم سینه میباشد.اکثر خانمهایی که از این محصول استفاده کرده اند، رضایت خود را اعلام کرده و این محصول را به دیگر خانمها توصیه میکنند.
*: استفاده از این دستگاه در وقت و هزینه شما صرفه جویی خواهد کرد و شما یکبار برای همیشه به سینه هایی با سایز خوب و خوش فرم دست پیدا خواهید کرد.

 

بزرگ کردن سینه , راه های بزرگ شدن سینه , روش بزرگ کردن سینه , روش های بزرگ کردن سینه , روشهای بزرگ شدن پستانها , بزرگ شدن سینه , راههای بزرگ شدن پستانها , راه های بزرگ کردن سینه , روش بزرگ کردن سینه , دستگاه وکیوم سینه , وکیوم سینه , دستگاه وکیوم زنانه , دستگاه بزرگ کننده سینه , بادکش سینه , دستگاه وکیوم سینه , دستگاه بزرگ کننده سینه , وکیوم سینه , وکیوم سینه ها , بادکش سینه , وکیوم سینه , خرید دستگاه وکیوم سینه , بزرگ کردن سینه , بزرگ کردن سینه , سینه بزرگ

قیمت دستگاه وکیوم سینه درجه ۲ روناس طب : ۴۵٫۰۰۰ تومان میباشد.
قیمت دستگاه وکیوم سینه درجه ۱ روناس طب (با هولوگرام و پلمب درب قوطی+ضمانت نامه) : ۶۰٫۰۰۰ تومان میباشد.
قیمت دستگاه وکیوم سینه درجه ۱ + روغن خراطین ۳۰ میل تارگت : ۱۰۰٫۰۰۰ تومان میباشد.
هم دستگاه وکیوم سینه و هم روغن خراطین تارگت بصورت ۱۰۰% تضمینی میباشد و بسیار تاثیرگذار است.

برای خرید محصول روی گزینه زیر کلیک کنید و فرم سفارش را پرکنید.
یا با شماره مشاور خرید وکیوم سینه تماس بگیرید.
(پاسخگویی شبانه روزی – بهترین ساعت تماس از ۸ صبح الی ۱۶ بعدازظهر)

(در صورت سفارش از طریق دکمه زیر ، کمتر از ۱۲ ساعت با شما تماس می گیریم)
جهت خرید تماس بگیرید,بزرگ کردن سینه,بزرگ کننده سینه

نظر خود را بیان کنید

شانزده − 11 =